Aktualności

I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji

Osiem drużyn uczestniczyło w środowych zmaganiach o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie. I Turniej Piłki Nożnej zorganizował Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Stargardzie.

W minioną środę na stadionie klubu piłkarskiego „Błękitni” przy ulicy Ceglanej 1 w Stargardzie odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji. Łącznie do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn z Komend Powiatowych Policji w Stargardzie, Gryfinie, Pyrzycach, Choszcznie i Myśliborzu, a także z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie i Komisariatu Policji Szczecin Dąbie. Do rywalizacji stanęła również reprezentacja Urzędu Miasta Stargard.

Podczas rozgrywanych meczów na boisku trwała ostra walka, ale uczestnicy zawodów potrafili zachować się sportowo, a na zakończenie zdobywcy czterech pierwszych miejsc, którzy wyłonieni zostali dopiero w rzutach karnych otrzymali puchary.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Urzędu Miejskiego w Stargardzie, która jako jedyna w swoim składzie miała reprezentantkę płci pięknej. Drugie miejsce przypadło dla Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Natomiast ostatni na pudle stanęli gospodarze spotkania z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Z kolei tuż za podium uplasowali się na czwartej pozycji zawodnicy z Myśliborza.

Podczas sportowych zmagań wyłoniono również najlepszego zawodnika, którym został Marcin Misiek, a także króla strzelców Jarosława Piskorz. Nie mogło zabraknąć również najlepszego bramkarza, którym był Michał Rękojarski.

podkom. Łukasz Famulski