Mieszkaniec Białogardu zatrzymany za posiadanie narkotyków - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Mieszkaniec Białogardu zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Karlinie zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie blisko 50 gramów amfetaminy.

Kryminalni z Białogardu wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Karlinie zatrzymali 24-letniego  mieszkańca Białogardu. Do zatrzymania doszło na drodze krajowej nr 6. W wyniku przeszukania mężczyzny policjanci ujawnili przy nim woreczek foliowy z zawartością zbrylonej białej substancji. Zatrzymany mężczyzna przyznał się, iż jest to amfetamina.
    
Zabezpieczona substancja została przebadana przez technika kryminalistyki, który potwierdził, iż jest to amfetamina o łącznej wadze 49,742 gramów netto. Mieszkaniec Białogardu został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
    
Na poczet przyszłej kary zabezpieczono od mężczyzny mienie o wartości około 4 tyś zł. Zgodnie z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


KPP Białogard /KR