Aktualności

Koszalińscy policjanci zabezpieczyli ponad 1,2 kilograma narkotyków

Łącznie zabezpieczonych ponad 1,2 kilograma środków odurzających i substancji psychotropowych, to wynik pracy kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności, to konsekwencje prawne jakie już spotkały 30-latkę.

            Policjanci z jednostek podległych Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie sprawdzają każdy sygnał dotyczący przestępczości narkotykowej. Tym tropem kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie trafili do 30-latki z powiatu koszalińskiego.
W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, do których miała dostęp, funkcjonariusze ujawnili łącznie ponad 1,2 kilograma środków odurzających i substancji psychotropowych.
Technik kryminalistyki zabezpieczone substancje poddał wstępnym badaniom. Jak się okazało, była to marihuana o wadze ponad 650 gramów, 530 gramów amfetaminy oraz 193 tabletek ekstazy o wadze prawie 60 gramów. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do jednostki policji. 30-latce może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


sierż. Beata Gałka / IK