Zaplanuj swoją przyszłość - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Zaplanuj swoją przyszłość

Policjanci z koszalińskiej komendy spotkali się z młodzieżą uczęszczającą do Zespołu Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego w Koszalinie, w ramach przedsięwzięcia „Zaplanuj swoją przyszłość - wstąp w Nasze szeregi”. W trakcie wizyty mundurowi omówili poszczególne etapy procesu rekrutacji do Policji.

Dzisiaj policjanci z koszalińskiej komendy spotkali się z młodymi ludźmi uczęszczającymi do Zespołu Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego                  w Koszalinie.

Mundurowi podczas wizyty przedstawili prezentację multimedialną zawierającą najistotniejsze informacje dotyczące procesu naboru i służby           w Policji. Omówione zostały wymagania stawiane potencjalnym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do Policji oraz scharakteryzowane zostały poszczególne etapy rekrutacji.

Młodzież miała możliwość obejrzenia filmów tematycznych dotyczących między innymi naboru do Policji oraz przedstawiających pracę przewodnika psa służbowego.

Młodzież aktywnie włączyła się w dyskusję i chętnie zadawała pytania. Uczestnicy otrzymali ulotki tematyczne związane z realizowanym przedsięwzięciem.


sierż. Beata Gałka

  • Zaplanuj swoją przyszłość
    Zaplanuj swoją przyszłość
  • Zaplanuj swoją przyszłość
    Zaplanuj swoją przyszłość
  • Zaplanuj swoją przyszłość
    Zaplanuj swoją przyszłość