33 – latek podejrzewany o uszkodzenie ciała zatrzymany - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

33 – latek podejrzewany o uszkodzenie ciała zatrzymany

W niedzielę kryminalni z Gryfic zatrzymali 33 – latka, który postrzelił innego mężczyznę na jednej z ulic miasta. Mężczyzna był notowany za przestępstwa przeciwko mieniu i wolności.


Do zdarzenia doszło w niedzielę rano. Podczas kłótni na ulicy przed  lokalem rozrywkowym w Gryficach jeden z mężczyzn wyciągnął przedmiot przypominający pistolet pneumatyczny i oddał strzały w kierunku innego uczestnika kłótni po czym uciekł. Ranny 30 – latek trafił do szpitala.

Niezwłoczne działania podjęte przez  policjantów pracujących nad tą sprawą  pozwoliły ustalić i zatrzymać 33 – letniego mieszkańca gminy podejrzewanego o spowodowanie obrażeń ciała u poszkodowanego.  


W toku prowadzonych czynności kryminalni zabezpieczyli w domu 33 – latka  znaczną ilość substancji psychoaktywnych i środków odurzających.

Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach, Prokurator  z  Prokuratury Rejonowej w Gryficach wystąpił z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. O losie 33 – latka  zdecyduje sąd.

 

KPP Gryfice/ Krzysztof Pożarski

  • 33 – latek podejrzewany o uszkodzenie ciała zatrzymany
  • 33 – latek podejrzewany o uszkodzenie ciała zatrzymany