Miś z wizytą w hali sportowej - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Miś z wizytą w hali sportowej

Jak co roku koszalińscy policjanci pamiętają o najmłodszych w dniu Świętego Mikołaja. Dzisiaj skorzystali z zaproszenia i spotkali się z przedszkolakami w Hali Widowiskowo Sportowej.

 W dniu 6 grudnia Święty Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci przynosząc im prezenty. Doskonale o tym wiedzą i pamiętają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.


Dzisiaj mundurowi skorzystali z zaproszenia i  w towarzystwie lubianego i kochanego przez najmłodszych Misia – Policjanta oraz uczniów klas mundurowych „Computer College” udali się z wizytą do hali sportowej przy ul. Śniadeckich w Koszalinie. Okazją do spotkania z przedszkolakami były właśnie zbliżające się „Mikołajki”.


Najmłodsi chętnie i aktywnie brali udział w zorganizowanych grach  i zabawach. Radości i uśmiechów na twarzach dzieci nie było końca! Ulubiona maskotka Miś – Policjant towarzyszył dzieciom podczas wszystkich sportowych zmagań, w trakcie których  poznały tajniki „dobrego” kibicowania.

Podczas zabawy policjantka z Wydziału Prewencji przekazała przedszkolakom kilka cennych rad dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze  i zachęcała do noszenia elementów odblaskowych. Ogromne wrażenie na dzieciach zrobiło przybycie na czterokołowcu Świętego Mikołaja, który eskortowany był przez policyjny radiowóz.

 

 Mikołaj przywitał się z przedszkolakami, a następnie każdemu maluchowi wręczył drobny upominek.
         

 

 


podkom  Monika Kosiec/AG

  • Miś z wizytą w hali sportowej
  • Miś z wizytą w hali sportowej
  • Miś z wizytą w hali sportowej