Ślubowanie uczniów klasy mundurowej ZSO w Gryfinie - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Ślubowanie uczniów klasy mundurowej ZSO w Gryfinie

Uczniowie klasy pierwszej o profilu bezpieczeństwo publiczne Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie mianowani na uczniów klasy mundurowej.

Podczas ślubowania sala, na której odbywała się uroczystość, wypełniona była po brzegi. Uczniowie klasy pierwszej złożyli  ślubowanie w obecności dyrekcji i kadry Zespołu Szkół  Ogólnokształcących w Gryfinie, zaproszonych gości oraz swoich najbliższych.
O tym jak ważne to wydarzenie, świadczyć może obecność Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie - insp. Kazimierza Piotrowskiego oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie bryg. Andrzeja Prokopskiego. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć również  Szefa Kompanii 1 Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie - asp. sztab. Ryszarda Lesnera, który podczas zajęć musztry  przygotowywał uczniów do ceremonii.

Ślubowanie to ważny krok, w życiu młodych ludzi, którzy zdecydowali się na podjęcie nauki w klasie mundurowej. Trzyletni okres edukacji z pewnością pomoże przyszłym absolwentom ZSO w Gryfinie w podjęciu decyzji o wyborze zawodu.     Życzymy powodzenia i liczymy, że w przyszłości zasilą szeregi służb mundurowych.


asp. Alicja Bierbasz – Krawczyk/AG

  • Ślubowanie uczniów klasy mundurowej ZSO w Gryfinie
  • Ślubowanie uczniów klasy mundurowej ZSO w Gryfinie
  • Ślubowanie uczniów klasy mundurowej ZSO w Gryfinie
  • Ślubowanie uczniów klasy mundurowej ZSO w Gryfinie