Aktualności

W ręce dzielnicowych z Niebuszewa wpadł poszukiwany z narkotykami

23–letni poszukiwany został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo. Najbliższe 6 miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym. Mundurowi w jego mieszkaniu zabezpieczyli zakazane substancje.

Dzięki bardzo dobremu rozpoznaniu podległego sobie terenu dzielnicowi z Niebuszewa w jednym z mieszkań w centrum Szczecina zatrzymali młodego mężczyznę. 23-latek był poszukiwany Nakazem Doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum za uszkodzenie mienia. 
W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli pudełko, w którym znajdowało się prawe 12 gramów suszu roślinnego. W trakcie dalszego przeszukania mundurowi znaleźli woreczek z białym proszkiem o wadze prawie 2 gramy oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana.

Policjanci z Niebuszewa przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Za popełniony czyn grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwany 23-latek już trafił do Aresztu Śledczego, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy. Za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani wkrótce odpowie przed Sądem.

sierż. szt.  Krzysztof Szydłowski

  • poszukiwany z narkotykami
    poszukiwany z narkotykami