Sport i rekreacja

XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim - Dębno 2019

Mam zaszczyt poinformować Państwa, iż kontynuując kilkunastoletnią tradycję Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego organizuje XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim, które odbędą się w dniu 7 kwietnia 2019 roku w Dębnie, powiat myśliborski woj. zachodniopomorskie.

Pozytywne doświadczenia organizacyjne oraz rosnące zainteresowanie biegami długodystansowymi w naszym środowisku budzą nadzieję, że w tegorocznych zawodach weźmie udział jeszcze większa liczba funkcjonariuszy Policji.

Kierując niniejsze zaproszenie na ręce Panów Komendantów pragnę zaprosić reprezentantów kierowanych przez Państwa jednostek do startu w niniejszych mistrzostwach. Uczestników mistrzostw obowiązuje regulamin organizatora 46. Maratonu DĘBNO 2019, który jest dostępny na stronie internetowej www.maratondebno.pl. Na jego podstawie komitet organizacyjny przygotował regulamin mistrzostw Policji, opublikowany na stronie internetowej www.szczecin.kwp.gov.pl.

Zgłoszenia do udziału w XVII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie DĘBNO 2019 przyjmowane będą od dnia 1 stycznia 2019 r. poprzez stronę internetową www.maratondebno.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu uczestników określonego wcześniej przez organizatora zawodów (decyduje kolejność rejestracji).

Koordynatorami prac komitetu organizacyjnego mistrzostw są: kierownik Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie podinsp. Jerzy Czarnota tel. MSWiA 78-12-820 i asp. Sebastian Cupryjak, asystent Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie tel. MSWiA 78-12-834.

 

                                                                                                                     nadinsp. Jacek Cegieła

 

Dębno 2019 - Regulamin mistrzostw Policji

 

 

 

                                                                       

 

 

 

                                                                                    INSP. JACEK CEGIEŁA