Zmarł Czesław Bąk (1942 - 2018) - Aktualności SEiRP - Policja Zachodniopomorska

Aktualności SEiRP

Zmarł Czesław Bąk (1942 - 2018)

Z ubolewaniem zawiadamiamy, że 8 kwietnia 2018 r. w wieku 76 lat zmarł mjr. Czesław Bąk nasz kolega, członek Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Szczecinie.

 

  • Zmarł Czesław Bąk (1942 - 2018)

 

Czesław Bąk urodził się w Skrzynnie pow. Wieluń i tam się wychowywał w wielodzietnej rodzinie (miał 2 siostry i 3 braci). W czasie II wojny światowej był wywieziony wraz z rodzicami do pracy niewolniczej w Niemczech.

Służbę rozpoczął w 1962 r. i pracował w jednostkach na terenie województwa i Szczecina. Pełnił obowiązki Komendanta Komisariatu Policji Szczecin - Niebuszewo, skąd przeszedł na emeryturę w 1989 roku. Za szczególne zaangażowanie został uhonorowany wieloma odznaczeniami resortowymi i państwowymi. Posiadał wiele zainteresowań m.in. lubił czytać książki i uprawiać działkę.

Pogrzeb Czesława Bąka odbył się w asyście pocztu sztandarowego, przy udziale rodziny, przyjaciół i znajomych. Odszedł człowiek wielkiego serca, dobry przyjaciel i kolega. Pozostawił żonę, córkę i syna oraz 4 wnuczki. Będzie nam Ciebie brakowało, odszedłeś z naszego środowiska zbyt wcześnie.

Cześć Jego pamięci!

  • 1
  • 2
  • 3