Aktualności

Jeron wytropił narkotyki

Data publikacji 02.02.2018

Psi węch policyjnego czworonoga – Jerona kolejny raz doprowadził do znalezienia narkotyków. W mieszkaniu 33-latka pies wskazał miejsca, w których kryminalni z I komisariatu znaleźli prawie 30 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie zakazanych ustawą substancji i objęty został policyjnym dozorem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I komisariatu ustalili, że 33-letni mężczyzna w mieszkaniu, które zajmuje może posiadać narkotyki. Na miejsce sprowadzili specjalne wyszkolonego do wyszukiwania narkotyków czworonoga. I tak jak podejrzewali, po raz kolejny psi węch Jerona nie zawiódł.    W trakcie przeszukiwania pomieszczeń, do których 33-latek miał dostęp pies wskazał miejsca, gdzie policjanci znaleźli woreczki strunowe, a w nich susz roślinny. Po zbadaniu i zważeniu przez technika kryminalistyki potwierdziło się, że jest to marihuana o wadze prawie 30 gramów.

Kryminalni zatrzymali 33-latka i zabezpieczyli należące do niego narkotyki.  Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania zakazanych ustawą substancji    i  decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem.

 

sierż. Beata Gałka/AG

  • Jeron wytropił narkotyki
  • Jeron wytropił narkotyki
  • Jeron wytropił narkotyki
Powrót na górę strony