Podziękowanie dla pyrzyckich i lipiańskich policjantów - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Podziękowanie dla pyrzyckich i lipiańskich policjantów

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach oraz Komendanta Komisariatu Policji w Lipianach mieszkaniec gminy Przelewice złożył podziękowanie, skierowane do policjantów służby kryminalnej i zespołu patrolowo – interwencyjnego za szybkie ujęcie sprawcy kradzieży z włamaniem i odzyskanie skradzionego mienia.

„Z całego serca chciałbym pogratulować i podziękować Komendantowi KPP Pyrzyce oraz Komendantowi KP Lipiany, którzy mają pod swoją komendą wspaniałych funkcjonariuszy.” Takie słowa wpłynęły od mieszkańca gminy Przelewice na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach mł. insp. Dariusza Ufnowskiego, za szybką i skuteczną pracę policjantów służby kryminalnej i zespołu patrolowo – interwencyjnego.

Mężczyzna wyraził wdzięczność za szybkie zatrzymanie sprawcy kradzieży z włamaniem oraz odnalezienie skradzionego mienia. W pisemnym podziękowaniu życzy wszystkim funkcjonariuszom takiego zapału do służby jakim wykazali się policjanci zajmujący jego sprawą, szczególnie w tak trudnych czasach.

Niewątpliwie słowa uznania za dobrze wykonaną „policyjną robotę” dla każdego z funkcjonariuszy są bardzo miłe, dają jeszcze większą motywację i nadają sens codziennej służbie.

mł. asp. Marcelina Rusin