Aktualności

Funkcjonariusz po służbie rozpoznał na ulicy poszukiwanego

Data publikacji 17.03.2022

Policjantem jest się cały czas - nawet po służbie i w drodze do domu. Funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zauważył na ulicy 43-latka, który był poszukiwany za kradzieże. Wystawiono za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności za liczne kradzieże.

Kołobrzescy policjanci będący poza służbą wielokrotnie podejmowali interwencje wobec osób łamiących prawo. W tym przypadku  funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu po zakończonej służbie wracał do domu. Po drodze zauważył mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Był nim 43-letni mieszkaniec Kołobrzegu poszukiwany przez policjantów na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności za liczne kradzieże. Funkcjonariusz udał się za poszukiwanym i powiadomił dyżurnego jednostki, a ten niezwłocznie wysłał w to miejsce patrol.

43-latek był kompletnie zaskoczony szybką akcją policjantów. Został przewieziony na komendę, skąd zostanie przetransportowany do aresztu, gdzie spędzi najbliższe dwanaście miesięcy.

KPP Kołobrzeg

Powrót na górę strony