Aktualności

Pijany kierowca bez uprawnień ujęty przez drogówkę

Data publikacji 20.09.2022

Białogardzcy policjanci zatrzymali pijanego kierującego. Niechlubny wynik 54- latka to to prawie dwa i pół promila alkoholu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie teraz przed Sądem.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego codziennie dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W dniu 19 września 2022 roku funkcjonariusz zwrócił uwagę na kierującego pojazdem osobowym, którego styl jazdy wskazywał, iż może znajdować się on pod wpływem alkoholu.  Przypuszczenia policjanta potwierdziły się. Na ulicy Grunawldzkiej zatrzymał do kontroli drogowej pojazd VW Bora. Okazało się, że 54-latek kierował osobówką mając prawie 2,5 promila alkoholu we krwi. Pojazdem kierował bez uprawnień.

Mieszkaniec Białogardu został zatrzymany. Przyznał się, że w czasie jazdy spożywał alkohol. Za jazdę na ,, podwójnym gazie" czekają go teraz surowe konskwencje.

APELUJEMY!!!, tak niewiele trzeba, aby doszło do tragedii. Jazda w stanie nietrzeźwości niesie za sobą konsekwencje prawne, ale przede wszystkim ryzyko spowodowania tragicznego wypadku, którego skutki są nieodwracalne.

KPP Białogard

 

Powrót na górę strony