Aktualności

Zlikwidowana plantacja konopi w powiecie kołobrzeskim

Data publikacji 07.03.2017

Kołobrzescy policjanci zatrzymali 35-latka, który w jednym z pomieszczeń mieszkalnych uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego narkotyki, krzewy w różnym stadium rozwoju oraz urządzenia służące do ich uprawy. Podejrzany usłyszał już zarzut zagrożony kara nawet do10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony