Aktualności Prewencji i Profilaktyki

Podziękowania dla policjantów

Dzisiaj do Komendanta Wojewódzkiego Policji wpłynęły podziękowania od mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego dla policjantów z posterunku w Krzęcinie i z komendy w Choszcznie cyt. „za sprawną i profesjonalną interwencję w ujęciu winnych i odzyskania mojego skradzionego mienia.”

Kilka dni temu publikowany był na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie komunikat dotyczący kradzieży z terenu działki rekreacyjnej a następnie odzyskania sprzętu wędkarskiego i zatrzymania sprawcy kradzieży w małej pod choszczeńskiej miejscowości  (http://choszczno.policja.gov.pl/zch/aktu/aktu/11707,USLYSZAL-ZARZUT-KRADZIEZY.html).

Miło nam, że praca policjantów jest doceniania jest przez  społeczeństwo, a podziękowania przesyłane są na ręce szefa zachodniopomorskiego garnizonu. Nie jest to odosobniony przypadek.  Ostatnia taka sytuacja, o której informowaliśmy miała miejsce w Gryfinie. Matka zaginionej w podziękowaniu za sprawne działania Policji, które doprowadziły do szybkiego odnalezienia jej córki na ręce Z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie nadkom. Mariusza Łętowskiego przekazała piękny bukiet kwiatów.


(http://zachodniopomorska.policja.gov.pl/sz/aktualnosci/aktualnosci/11309,Szczesliwy-final-poszukiwan.html).

podkom. Mirosława Rudzińska

Powrót na górę strony