Konkursy

"Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie" - Pokaż... jak należy bezpiecznie korzystać z hulajnogi elektrycznej w obiektywie kamery

Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań na drodze, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, jak również posługiwanie się technologią cyfrową do propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowych a przy okazji rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów oraz propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Wiosna w pełni, za oknem świeci słońce, a na zewnątrz zaczyna tętnić życie, miasta korkują się, na co marnuje się sporo czasu, dlatego też na drogi zaczyna wyjeżdżać coraz więcej hulajnóg elektrycznych. Warto jednak pamiętać o zasadach bezpiecznego poruszania się takim urządzeniem. W związku z tym funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego ogłaszają konkurs dla uczniów pn. “Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie”, dotyczący zasad bezpiecznego poruszania się hulajnogą elektryczną, który rozpoczyna się 6 czerwca 2022r. !

Zapraszamy uczniów klas 5-8 szkół podstawowych oraz klas 1 i 2 szkół ponadpodstawowych do wykonania pracy konkursowej w formie edukacyjnego materiału filmowego. Prace konkursowe należy nadesłać do miejscowej jednostki Komendy Powiatowej / Miejskiej Policji do dnia 17 czerwca 2022r.

Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie Konkursu „Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie” znajdującym się na stronie www.zachodniopomorska.policja.gov.pl

Poniżej znajduje się regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zachęcamy wszystkich chętnych młodych ludzi do wzięcia udziału w tej zabawie.

Pliki do pobrania

  • 13.92 KB
  • 15.78 KB
  • 15.08 KB
Powrót na górę strony