Aktualności

Pomalowany wagon przez pseudokibiców

Data publikacji 01.05.2017

Dziś szczecińscy policjanci doprowadzili do jednostki Policji siedmiu pseudokibiców, którzy prawdopodobnie zniszczyli wagon pociągu malując go czerwoną farbą. Są to młodzi mężczyźni w wieku od 19-23 lat . Jeden z nich 21- latek przyznał się do tego czynu. Mundurowi wyjaśniają teraz całe to zdarzenie.

Dziś nad ranem szczecińscy kibice wracali z meczu w Białymstoku. Na stacji Szczecin Główny mundurowi stwierdzili, że jeden z wagonów jest cały pomalowany czerwoną farbą. Policjanci doprowadzili do jednostki Policji wszystkich przebywających w tym wagonie mężczyzn. Są to mieszkańcy Szczecina w wieku od 19- 23 lat.

We wstępnej rozmowie jeden z pseudokibiców 21- latek powiedział, że to on pomalował ten przedział. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania, był też pod wpływem alkoholu.

Mundurowi wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia oraz udział w nim poszczególnych mężczyzn. Po ocenieniu strat i przyjęciu zawiadomienia od uprawnionej osoby możliwa będzie dalsza kwalifikacja tego czynu.

 

asp.szt. Anna Gembala

  • Pomalowany wagon przez pseudokibiców
  • Pomalowany wagon przez pseudokibiców
  • Pomalowany wagon przez pseudokibiców
Powrót na górę strony