Aktualności

Dzielnicowy ustalił sprawcę kradzieży

Data publikacji 25.05.2017

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie zatrzymał 20-letniego mężczyznę, który zniszczył pojazd marki VW Polo. Właściciel straty wycenił na kwotę 1400 zł. Teraz podejrzany za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend borneńscy policjanci otrzymali informację, że w nocy na jednej z prywatnych posesji w Bornem Sulinowie został uszkodzony pojazd osobowy marki VW Polo. Sprawca kilkakrotnie rzucił kamieniem w samochód uszkadzając w ten sposób maskę silnika pojazdu i wybijając w nim przednią szybę. Właściciel straty wycenił na kwotę 1400 zł.

Dzielnicowy z Bornego Sulinowa ustalił  dane sprawcy i  dotarł do niego. Podejrzanym okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego. Mężczyźnie przedstawione zostały zarzuty. Podczas przesłuchania młody mężczyzna  przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył w tej sprawie wyjaśnienia.

Wkrótce za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za zniszczenie mianie grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Anna Matys / IK

Powrót na górę strony