Zatrzymany za groźby - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Zatrzymany za groźby

Wczoraj dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie otrzymał informację, że w rejonie ulicy Polanowskiej mężczyzna strzela z broni w kierunku zwierząt gospodarskich. Na miejsce zostały skierowane trzy patrole policji.

Około godz. 09:00 dyżurny odebrał zgłoszenie, iż w Sławnie na ulicy Polanowskiej młody mężczyzna strzela z broni w kierunku zwierząt gospodarskich oraz wymierzył broń w kierunku właściciela zwierząt.  Na miejsce natychmiast zostały skierowane trzy patrole policji. Po sprawdzeniu  terenu oraz krótkim pościgu w rejonie pól przy ulicy Polanowskiej funkcjonariusze zatrzymali 32 - letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. Przy mężczyźnie została znaleziona broń pneumatyczna tzn. wiatrówka oraz trzy opakowania puszek wypełnionych śrutem.
Policjanci szczegółowo wyjaśniają całą sprawę i okoliczności tego zdarzenia, ponadto sprawdzają czy 32- latek może być sprawcą uszkodzeń mienia, w szczególności szyb okiennych, które miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Sławna.

32- latkowi postawiono zarzut za groźby karalne w związku z usiłowaniem uszkodzenia ciała. Mężczyzna został dowieziony do szpitala, gdzie obecnie przebywa na obserwacji.

KPP Sławno