Zatrzymani za kradzież z włamaniem trafili do aresztu
Data publikacji 01.06.2017
Sprawcy włamania do domu jednorodzinnego na terenie gminy Pyrzyce zostali zatrzymani. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności, nim jednak staną przed sądem najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy.