Aktualności

Widzieli co zrobił….nie uniknął odpowiedzialności

Data publikacji 01.03.2018

Ulica to nie tor wyścigowy i szaleć można na torze, a nie na drodze. Przekonał się o tym 60 -letni kierujący samochodem osobowym marki Infiniti. Kierowca z Torunia na krajowej „dziesiątce”, popełnił wykroczenie drogowe, a zaraz po tym został zatrzymany przez patrol wałeckiej drogówki. Zachowanie kierowcy zarejestrowała też kamera w prywatnym aucie jednego z kierowców.

Dzięki nagraniu z kamery znajdującej się w pojeździe, jednego z kierowców można zobaczyć lekkomyślne zachowanie  kierowcy z Torunia.
Nierozważna jazda kierującego osobowym infiniti zakończyła się na szczęście kontrolą policjantów drogówki, którzy nieopodal pełnili służbę w miejscowości Witankowo na drodze K 10.
 60-latek wyprzedzał inne pojazdy na linii podwójnej ciągłej, nie zważając przy tym, na przejście dla pieszych.
Jednak kiedy kierowca popełniający wykroczenie drogowe zauważył policyjny patrol „potulnie” schował” się w ciąg jadących innych pojazdów. Jednak
 „ Czujne” oko policjantów w białych czapkach zauważyło wyczyn kierowcy. Kierowca z Torunia otrzymał 10 pkt karnych i mandat karny wysokości 200 zł. Udostępniony film, niech będzie przestrogą dla kierowców.


mł.asp. Beata Budzyń/AG

Powrót na górę strony