Aktualności

Zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 14.01.2016

Policjanci z wydziału kryminalnego w Dębnie w jednym z mieszkań ujawnili i zabezpieczyli 420 gramów kokainy i marihuany. W związku ze sprawą zatrzymali 22- latka, który usłyszał już zarzuty.

  • Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
    Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
  • Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
    Zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Kryminalni z Dębna uzyskali informację, iż w jednym z mieszkań na terenie gminy mogą znajdować się narkotyki. Policjanci ustalili adres i podjęli decyzję o przeszukaniu tych pomieszczeń. W trakcie tej czynności znaleźli susz roślinny o charakterystycznym zapachu popularnego narkotyku oraz biały proszek i kilka tabletek, które podejrzewany zaskoczony obecnością policjantów wskazał jako narkotyki.


Ujawnione w mieszkaniu substancje zostały zabezpieczone przez technika kryminalistyki. Następnie użyto testerów, które wykazały, że jest to ponad 380 gramów marihuany i ponad 30 gramów kokainy. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali 22- latka, którego przewieźli do policyjnego aresztu.


Praca dochodzeniowo - śledcza wykonana przez policjantów z Dębna dostarczyła materiał dowodowy, na podstawie którego zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi za to  kara pozbawienia wolności do lat 3. O konsekwencjach jakie poniesie podejrzany zadecyduje sąd.

Powrót na górę strony