Aktualności

Ponad pół kilograma narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 18.05.2018

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić sprawcę i zabezpieczyć ponad pół kilograma narkotyków i przedstawić 35-letniemu mieszkańcowi Kołobrzegu zarzuty zajmowania się tym nielegalnym procederem.

Jednym z zadań kołobrzeskich policjantów w ich codziennej służbie jest zwalczanie przestępczości narkotykowej.
Kilka dni temu funkcjonariusze rozwikłali kolejną sprawę. Działania operacyjne kryminalnych pozwoliły na ustalenie adresu młodego mężczyzny, który w miejscu zamieszkania posiada narkotyki, w postaci substancji odurzających i psychotropowych.
Po dokładnych ustaleniach funkcjonariusze weszli do jednego z pomieszczeń piwnicznych które zajmował mężczyzna, gdzie ujawnili ponad pół kilograma marihuany,  kokainę,  amfetaminę oraz ponad sto tabletek ecstasy. Zatrzymanemu zabezpieczono również blisko 32 tysięce złotych w gotówce.
Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy wystarczył by przedstawić mężczyźnie zarzuty posiadania oraz rozprowadzania narkotyków,  za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

st.asp. Tomasz Kwaśnik/AG

  • Ponad pół kilograma narkotyków nie trafi na rynek
  • Ponad pół kilograma narkotyków nie trafi na rynek
  • Ponad pół kilograma narkotyków nie trafi na rynek
Powrót na górę strony