Aktualności

Zabezpieczyli ponad 220 gramów narkotyków

Data publikacji 08.07.2015

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie znaleźli w mieszkaniu 28-latka łącznie ponad 220 gramów narkotyków. Zarzut posiadania znacznej ilości substancji odurzającej, to pierwsze konsekwencje prawne jakie już spotkały mężczyznę.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Narkotyki ujawnione przez koszalińskich policjantów
    Narkotyki ujawnione przez koszalińskich policjantów
  • Narkotyki ujawnione przez koszalińskich policjantów
    Narkotyki ujawnione przez koszalińskich policjantów

Kryminalni z koszalińskiej komendy rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami dotarli do 28-letniego koszalinianina.  Udali się do miejsca jego zamieszkania, gdzie dokonali przeszukania pomieszczeń, które zajmował i do których miał on dostęp. W trakcie tej czynności policjanci ujawnili pudełko z zawartością białej substancji. Podczas dalszego przeszukania w pomieszczeniu gospodarczym ujawnili kolejny pakunek z narkotykami. Po zważeniu i przebadaniu zabezpieczonych środków okazało się, że 28-latek ukrywał ponad 157 gramów amfetaminy i prawie 65 gramów haszyszu.


Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.  Podejrzany już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, który zgodnie z ustawą zagrożony jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony