Aktualności

I Miejsce dla KWP w Szczecinie w konkursie - „INTERREG INTERaktiv” w kategorii LOGO

Data publikacji 26.09.2019

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 25 września 2019 r. w Schwedt podczas Rocznej Konferencji Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska.

Konkurs „INTERREG INTERaktiv” został zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Współpracy (EC-day 2019) przez Wspólny Sekretariat Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska i sfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Tematyka prac konkursowych miała dotyczyć współpracy transgranicznej na obszarze wsparcia Programu Współpracy z uwzględnieniem projektów realizowanych w ramach Programu Interreg V A.


Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie zgłosiła do konkursu logo zaprojektowane w celu reprezentowania projektu pn. „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych”, realizowanegow ramach projektu INT 110 przez trzech partnerów regularnych tj. Komendę Wojewódzka Policji w Szczecinie, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz Urząd Kryminalny Meklemburgii – Pomorza Przedniego.
Poniżej przedstawiamy logo, które zapewniło Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie I miejsce w konkursie

  • logo

 

st. post. Aleksandra Iwaniewicz

 

 

 

 

Powrót na górę strony