Aktualności

Podpisanie umowy z WFOŚiGW

Data publikacji 06.02.2023

Auto elektryczne i 5 hybryd typu plug-in dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Dofinansowanie nowych radiowozów i termomodernizacji posterunków Policji.

Dzisiaj w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, w sali konferencyjnej, Marek Subocz Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie i nadinsp. Tomasz Trawiński Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, podpisali umowę dofinansowania w wysokości blisko 1 mln 600 tys. zł.

Wsparcie przeznaczone jest na zakup nowych radiowozów: pojazdu elektrycznego do realizacji zadań w zakresie wsparcia logistycznego dla KWP w Szczecinie, dwóch pojazdów o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, trzech  pojazdów o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Całkowita wartość ww. zadań 1 590 000,00 zł. oraz termomodernizację posterunków w Tychowie i Polanowie -  całkowita wartość zadań 1 173 639,96 zł. Całkowita wartość podpisanych umów  to 2 763 639,96 zł. 

KWP w Szczecinie aktualnie dysponuje 6 samochodami hybrydowymi i 12 dofinansowanymi przez Fundusz autami elektrycznymi.

 

 

  • podpisanie umowy KWP w Szczecinie z WFOŚiGW
Powrót na górę strony