Aktualności

W całym regionie zagraliśmy z WOŚP! Było bardzo bezpiecznie (WIDEO)

Data publikacji 29.01.2024

32. Finał WOŚP za nami. Zachodniopomorscy policjanci dbali o bezpieczeństwo oraz aktywnie włączyli się w wydarzenia towarzyszące Finałowi. Za nami pracowity, ale pełen pozytywnych spotkań dzień. Co najważniejsze nie odnotowaliśmy negatywnych zdarzeń związanych z bezpieczeństwem kwestujących i przebiegiem wszystkich imprez.

Policjanci w całym województwie, w każdej miejsowości, gdzie grała Orkiestra, zadbali o bezpieczny przebieg kwesty. Przez cały dzień Finału nie zgłoszono nam żadnych negatywnych sygnałów o przebiegu imprezy.

Mundurowi włączyli się także w zorganizowanie atrakcji wpisanych w liczne wydarzenia i koncerty, a które oczywiście pozwoliły nam na promowanie bezpiecznych zachowań, udzielania pierwszej pomocy i przybliżenia szczegółów naszej służby.

Ponadto do wielu sztabów WOŚP przekazaliśmy na licytacje przygotowane atrakcje i policyjne gadżety. Tego dnia z naszego zaproszenia do zwiedzenia zabytkowej siedziby KWP w Szczecinie skorzystało wiele osób, a co najwaźniejsze - młodzi wolontariusze WOŚP.

Dziękujemy za wszystkie, bardzo miłe spotkania!

 

 

 

Powrót na górę strony