Aktualności

XIX Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim "Dębno 2024"

Data publikacji 29.02.2024

Kontynuując kilkunastoletnią tradycję Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego organizuje XIX Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim, które odbędą się w dniu 12 maja 2024 roku w Dębnie, powiat myśliborski woj. zachodniopomorskie.

Pozytywne doświadczenia organizacyjne oraz rosnące zainteresowanie biegami długodystansowymi w naszym środowisku budzą nadzieję, że w tegorocznych zawodach weźmie udział jeszcze większa liczba funkcjonariuszy Policji.

Kierując niniejsze zaproszenie na ręce Panów Komendantów pragnę zaprosić reprezentantów jednostek kierowanych przez Państwa do startu w niniejszych mistrzostwach. Uczestników mistrzostw obowiązuje regulamin organizatora 50. Maratonu DĘBNO 2024, który jest dostępny na stronie internetowej www.maratondebno.pl. Na jego podstawie komitet organizacyjny przygotował regulamin mistrzostw Policji, opublikowany na stronie internetowej zachodniopomorska.policja.gov.pl.

Zgłoszenia do udziału w XIX Indywidualnych Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie DĘBNO 2024 przyjmowane są poprzez stronę internetową www.maratondebno.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu uczestników określonego wcześniej przez organizatora zawodów (decyduje kolejność rejestracji).

Koordynatorem prac komitetu organizacyjnego mistrzostw jest: specjalista Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie podkom. Sebastian Cupryjak tel: 78-12-835.

Powrót na górę strony