Aktualności

Kolejne podziękowania dla zachodniopomorskich policjantów

Data publikacji 10.07.2024

Na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie wpłynęły dwa osobne podziękowania dla policjantów z zachodniopomorskiego garnizonu. Tym razem słowa podziękowania za zagazowanie, empatię i profesjonalizm podczas wykonywanej służby skierowane są do sierż. Alicji Bodnar z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie i st. post. Piotra Rygalskiego z Komisariatu Szczecin Nad Odrą.

Pierwsze z podziękowań napisał mieszkaniec powiatu sławieńskiego. który w ten właśnie sposób chciał wyróżnić sierż. Alicję Bodnar z Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Sławnie.
Policjantka podczas przeprowadzonej interwencji rozwiązała wieloletni konflikt sąsiedzki, doprowadzając do odzyskania skradzionego przez poszkodowanego mienia.

Drugi list, wyraża słowa wdzięczności i uznania dla dociekliwości i zaangażowania w prowadzeniu sprawy przez st. post. Piotra Rygalskiego z Zespołu do Spraw Wykroczeń Komisariatu Szczecin Nad Odrą, co przyczyniło się do wykrycia sprawcy. Kierujący samochodem uszkodził  kilka pojazdów i odjechał z miejsca zdarzenia.

To jedno słowo „dziękuję” jest niesamowicie miłym gestem, o wielkim znaczeniu. Świadomość, że nasze działania pomogły społeczeństwu są doskonałą motywacją do jeszcze większego zaangażowania w realizację powierzonych zadań służbowych oraz pomoc i chronienie potrzebujących .
Insp. Szymon Sędzik jest dumny, że tacy funkcjonariusze są w szeregach zachodniopomorskiego garnizonu i stanowią dobry przykład dla innych oraz budują pozytywny wizerunek Polskiej Policji.

Zespół prasowy KWP w Szczecinie / IK

Powrót na górę strony