Projekt "Ekologicznie się opłaca"

Projekt "Ekologicznie się opłaca"

 

 

Artykuły oraz multimedia dotyczące Projektu "Ekologicznie się opłaca":

 

 

 1. 9 letnia Lena z Wałcza laureatką konkursu pn. "Ekologicznie się opłaca"20.12.2021

  W Komendzie Powiatowej Policji w Wałczu miało miejsce miłe wydarzenie. I z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Wałczu wręczył nagrodę laureatce konkursu organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. 9 letnia Lena za wyróżnioną pracę otrzymała także, nagrodę- niespodziankę od „Szefa” wałeckiej jednostki.

   
 2. Wideokonferencja podsumowująca projekt pn. „Ekologicznie sięopłaca”17.12.2021

  17 grudnia 2021 r. odbyła sięwideokonferencja podsumowująca projekt pn. „EKOLOGICZNIE SIĘ OPŁACA”, zrealizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie, dofinansowany ze środków budżetowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

   
 3. Uczniowie z powiatu łobeskiego nagrodzeni w konkursie Ekologicznie się opłaca”17.12.2021

  Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie zorganizowała konkurs pod nazwą Ekologicznie się opłaca” adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Konkurs został zorganizowany w ramach programu „Ekologicznie się opłaca – kampania edukacyjno – prewencyjna” przy dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Wśród laureatów znalazło się troje uczniów z powiatu łobeskiego.

   
 4. „Ekologicznie się opłaca” - zajęcia z uczniami z klas policyjnych 17.12.2021

  Szczeciński mundurowy przeprowadził spotkanie z klasami mundurowymi o profilu policyjnym w Liceum Ogólnokształcącym nr VII. Były to ostanie zajęcia w tym roku podczas których podsumowano wiedzę nabytą od września.

   
 5. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Ekologicznie się opłaca” 18.11.2021

  Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie zorganizowała konkurs pod nazwą „Ekologicznie się opłaca”, adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego. Konkurs organizowany został w ramach programu pn. „EKOLOGICZNIESIĘ OPŁACA – kampania edukacyjno-prewencyjna”, dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

   
 6. Webinarium „Ekologicznie się opłaca” 08.11.2021

  4 listopada 2021 r. odbyłosię pierwsze webinarium, zorganizowane w ramach projektu „SIĘ OPŁACA”, realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie, a dofinansowanego ze środków budżetowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 7. "Ekologicznie się opłaca" - konkurs plastyczny 15.09.2021

   

   

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony