Informacje medialne

Spotkanie robocze

W dniu 14 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyło się kolejne spotkanie zespołu roboczego do spraw wdrożenia, realizacji i rozliczenia projektu pn. „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych”.

W spotkaniu uczestniczyli główni partnerzy projektu; Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, Urząd Kryminalny Landu Meklemburgii Pomorza-Przedniego oraz Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.

 
  • 1
    1
  • 3
    3
  • 4
    4
 
 

Projekt pn. „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” Umowa o dofinansowanie projektu nr INT 110 ”. Projekt realizowany w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Meklemburgia- Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w ramach celu Europejska Współpraca Terytorialna dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Powrót na górę strony