Sport i rekreacja

XVIII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim - Maraton DĘBNO 2023

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego organizuje XVIII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim, które odbędą się 16 kwietnia 2023 roku w Dębnie. ZAPRASZAMY!

Pozytywne doświadczenia organizacyjne oraz rosnące zainteresowanie biegami długodystansowymi w naszym środowisku budzą nadzieję, że w tegorocznych zawodach weźmie udział jeszcze większa liczba funkcjonariuszy Policji.

Uczestników mistrzostw obowiązuje regulamin organizatora 49. Maratonu DĘBNO 2023, który jest dostępny na stronie internetowej www.maratondebno.pl. Na jego podstawie komitet organizacyjny przygotował regulamin mistrzostw Policji, opublikowany na stronie internetowej zachodniopomorskiej Policji (do pobrania poniżej).

Zgłoszenia do udziału w XVIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie DĘBNO 2023 przyjmowane są poprzez stronę internetową www.maratondebno.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu uczestników określonego wcześniej przez organizatora zawodów (decyduje kolejność rejestracji).

 

Powrót na górę strony