Sport i rekreacja

Zgłoszenia do udziału w XV Indywidualnych Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie DĘBNO 2017

Mam zaszczyt poinformować Państwa, że kontynuując kilkunastoletnią tradycję Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego organizuje XV Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim, które odbędą się w dniu 2 kwietnia 2017 roku w Dębnie - powiat myśliborski woj. zachodniopomorskie.

KOMUNIKATY DLA UCZESTNIKÓW Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie DĘBNO 2017

REGULAMIN XV INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI POLICJANTÓW W MARATONIE „DĘBNO 2017”

Pozytywne doświadczenia organizacyjne oraz rosnące zainteresowanie biegami długodystansowymi w naszym środowisku stwarzają nadzieję, że w tegorocznych zawodach weźmie udział jeszcze większa liczba funkcjonariuszy Policji.


Kierując niniejsze zaproszenie na ręce Panów Komendantów pragnę zaprosić reprezentantów kierowanych przez Państwa jednostek do startu w tych mistrzostwach. Uczestników mistrzostw obowiązuje regulamin organizatora 44. Maratonu DĘBNO 2017, który jest dostępny na stronie internetowej www.maratondebno.pl. Na jego podstawie komitet organizacyjny przygotował regulamin mistrzostw Policji, publikując go na stronie internetowej www.szczecin.kwp.gov.pl.


Zgłoszenia do udziału w XV Indywidualnych Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie DĘBNO 2017 przyjmowane będą od 1 stycznia 2017 r. Należy tego dokonać na stronie internetowej www.maratondebno.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu uczestników określonego przez organizatora zawodów.


Koordynatorami prac komitetu organizacyjnego mistrzostw są: kierownik Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie nadkom. Jerzy Czarnota tel. MSWiA 78-12-820 i  podinsp. Grzegorz Krawczyk, ekspert Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie tel. MSWiA 78-12-840.


Szczegółowe informacje o warunkach  uczestnictwa podane zostaną w późniejszym terninie po zatwierdzeniu Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2017 objętych patronatem Komendanta Głównego Policji.

 

                                                                                                  MŁ. INSP. JACEK CEGIEŁA

 

Powrót na górę strony