Aktualności SEiRP

BARBARA JACH - GOZDEK (1947-2022)

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci”

 5  listopada 2022 roku odeszła na zawsze Barbara Jach - Gozdek Pochowana 14 listopada 2022 kwatera CC-53 C 17-12
Urodziła się 10.10.1947 roku. Miała brata i siostrę. Przez 20 lat  nasze drogi się splatały i tak trudno uwierzyć, że to już przeszłość. Wspaniały, niepowtarzalny człowiek, wspaniała przyjaciółka, która nigdy nie odmawiała pomocy, wsparcia, czy zwykłej porady. Basia przez ostatnie 6 lat była w zarządzie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Szczecinie i aktywnie pracowała na rzecz naszych emerytów.  


Kochała życie i aktywnie w nim uczestniczyła, jeżdżąc z nami na wszystkie możliwe wycieczki, wczasy, rehabilitacje oraz imprezy okolicznościowe. Kontakt z nami to było Jej drugie życie. Zawsze życzliwa, zawsze pogodna, zawsze potrafiąca się wsłuchać w cudze problemy, wyciągająca swą pomocną dłoń do każdego, kto tylko pomocy potrzebował. Basiu, bardzo Ci za to życie z nami dziękujemy.


Była człowiekiem towarzyskim, lubianym  i szanowanym. Lubiła podróżować i zwiedzać świat.  W ostatniej drodze Zmarłej towarzyszyła rodzina, przyjaciele, koleżeństwo, poczet sztandarowy i przedstawiciele  SEiRP – oddając cześć swej koleżance. Pamiętajmy o Basi, z którą za życia łączyły nas więzi przyjaźni!

Z żalem pożegnaliśmy wspaniałą Koleżankę                                        

Cześć Jej Pamięci!

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Powrót na górę strony