Aktualności

Szybko, sprawnie i bezpiecznie hulajnogą elektryczną! –czyli konkurs czas zacząć! - "Jednośladem bezpiecznie do celu"

Data publikacji 06.06.2022

Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań na drodze, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, jak również posługiwanie się technologią cyfrową do propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowych a przy okazji rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów oraz propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Wiosna w pełni, za oknem świeci słońce, a na zewnątrz zaczyna tętnić życie, miasta korkują się, na co marnuje się sporo czasu, dlatego też na drogi zaczyna wyjeżdżać coraz więcej hulajnóg elektrycznych. Warto jednak pamiętać o zasadach bezpiecznego poruszania się takim urządzeniem. W związku z tym funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego ogłaszają konkurs dla uczniów pn. “Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie”, dotyczący zasad bezpiecznego poruszania się hulajnogą elektryczną, który rozpoczyna się 6 czerwca 2022r. !

Zapraszamy uczniów klas 5-8 szkół podstawowych oraz klas 1 i 2 szkół ponadpodstawowych do wykonania pracy konkursowej w formie edukacyjnego materiału filmowego. Prace konkursowe należy nadesłać do miejscowej jednostki Komendy Powiatowej / Miejskiej Policji do dnia 17 czerwca 2022r.

Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie Konkursu „Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie” znajdującym się na stronie www.zachodniopomorska.policja.gov.pl

Poniżej znajduje się regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zachęcamy wszystkich chętnych młodych ludzi do wzięcia udziału w tej zabawie.

Pliki do pobrania

  • 13.92 KB
  • 15.08 KB
  • 15.78 KB
Powrót na górę strony