Aktualności

Jak ferie - to zimowy konkurs! Zapraszamy!

Data publikacji 10.02.2023

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie pod patronatem honorowym Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza ogłaszają konkurs dla dzieci pn. “Moje bezpieczne ferie”, dotyczący zasad bezpiecznego, zimowego wypoczynku. Już za chwilę w województwie zachodniopomorskim rozpoczną się ferie zimowe. Dla uczniów to czas wolny od zajęć szkolnych i nauki. Warto jednak w tym czasie pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań w trakcie ferii zimowych, jak również rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci.

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów klas 0-4 do wykonania pracy plastycznej przedstawiającej bezpieczne zachowania w trakcie ferii. Prace konkursowe należy nadesłać do miejscowej jednostki Komendy Powiatowej / Miejskiej Policji do dnia 6 marca 2023 r.

Szczegóły konkursu i wszystkie informacje o jego przebiegu znajdziecie w Regulaminie Konkursu „Moje bezpieczne ferie”, znajdującym się na stronie www.zachodniopomorska.policja.gov.pl

Poniżej znajduje się regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tej zabawie! Dla laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Pliki do pobrania

  • 110.35 KB
  • 11.38 KB
Powrót na górę strony